USŁUGI DODATKOWE W OFERCIE DG Press

Projekty graficzne

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów stworzyliśmy ofertę na wykonywanie projektów graficznych.
Jeśli masz pomysł na wizualizację swojej firmy, ale nie posiadasz narzędzi do wykonania grafiki - my zrobimy to za Ciebie!
Jeśli chcesz żeby Twoje projekty były odpowiednio przygotowane pod uszlachetnienia typu: folia, lakier UV, złocenie, tłoczenie, dziurkowanie itp. - zleć to nam!
Przy zlecaniu opracowania szaty graficznej wszystkich materiałów reklamowych dla Twojej firmy - spytaj o RABAT - a na pewno go otrzymasz.
Żebyśmy mogli obsługiwać naszych Klientów kompleksowo, stworzyliśmy również dział DG-Net, który specjalizuje się w projektowaniu stron internetowych.

Studio graficzne DG Press oferuje: projekty wizytówek, projekty ulotek, projekty folderów, broszur, projekty katalogów, projekty voucherów, bonów, projekty teczek firmowych, projekty listowników, projekty kopert, projekty segregatorów, projekty okładek: książek, czasopism, projekty logo, logotypów, projekty E- kartek, projekty zaproszeń (firmowych, ślubnych, okolicznościowych), retusz zdjęć, fotomontaż, kalendaria do różnych typów kalendarzy (standardowe i indywidualne).

Procedura przygotowania projektu

Personalizacja

Czy lubisz otrzymywać wiadomości, listy, zaproszenia - tzw. Masówki? Skierowane do wszystkich czyli konkretnie do nikogo? Pewnie jak odpowiada większość zapytanych - odpowiedź brzmi NIE.

Chciałbyś zaadresować i skierować indywidualny list do każdego ale nie masz czasu na ręczne wypisywanie? Idealnym rozwiązaniem staje się wówczas personalizacja. Dzięki niej każdy egzemplarz/list/ wiadomość może być inna, skierowana bezpośrednio do odbiorcy uwzględniając jego potrzeby.

Nasze oprogramowania pozwalają na skopiowanie do systemu urządzenia personalizującego każdej listy. Zastosowań personalizacji jest bardzo wiele np. notesy, vouchery, faktury, zaproszenia ślubne, dyplomy, certyfikaty z wdrukowanymi nazwiskami, oferty, materiały szkoleniowe, promocje, gadżety i upominki i inne

Oprawa

Foliowanie / Laminowanie

Lakierowanie

Lakier UV może być stosowany na całej lub wybiórczo na części zadrukowanej powierzchni. Pozwala uwypuklić kolory i spotęgować efekt perspektywy.
Efekty dotykowe i wizualne są najlepiej widoczne, wówczas gdy podłoże na którym chcemy zastosować lakier Uv wybiórczo, będzie pokryte foliami lub lakierami matowymi.
Wyróżniamy lakiery UV błyszczące i matowe- standardowe lub wypukłe (UWAGA! dopytaj handlowca o parametry techniczne jakie muszą być spełnione żeby zastosować to uszlachetnienie na druku cyfrowym).

Hot stamping

zwany również złoceniem, termodrukiem lub hot-printem to technika druku w której używamy folii hot-stampingowej i matryc wypukłych.
Firma VMGPrint dysponuje najnowszej technologii maszyną do hot-stampingu.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tej metodzie uszlachetnienia- skontaktuj się z naszym handlowcem (UWAGA! dopytaj o parametry techniczne jakie muszą być spełnione żeby zastosować to uszlachetnienie na druku cyfrowym).

Inne:

zaokrąglanie rogów
nawiercanie dziurek
nadawanie indywidualnych kodów alfanumerycznych
nakładanie zdrapek