DRUKARNIA CYFROWA DG PRESS

DGPress to drukarnia z Poznania, która oferuje Państwu kompleksowe usługi poligraficzne.

Jesteśmy firmą "córką” drukarni offsetowej VMG, która na rynku działa od 17 lat. Nasza wspólna oferta gwarantuje więc Państwu obsługę na najwyższym poziomie i w bardzo szerokim zakresie. DGPress skupia się na druku cyfrowym, który staje się coraz bardziej popularny. Gwarantuje bowiem szybkie terminy realizacji - przy zachowaniu bardzo dobrej jakości i ceny. Drukujemy materiały potrzebne każdej firmie m.in.: papier firmowy, wizytówki, teczki ofertowe, koperty z nadrukiem, kalendarze, biuwary, dyplomy, cenniki i naklejki. itd. DgPress jest również ekspertem w błyskawicznej produkcji ulotek, katalogów, broszur, folderów, voucherów, karnetów, kuponów rabatowych, banerów i plakatów.

U nasz SZYBKO i DOBRZE - może być również TANIO !

Maszyny w naszej drukarni

Wysoka jakość druku to przede wszystkim nowoczesne zaplecze.

KONICA MINOLTA Bizhub PRO 1200P

Seria bizhub PRO 1200 to geniusz jakości i modularności. To urządzenie drukuje ze zdumiewającą jakością druku czarno-białego. Drukująca 120 lub 105 stron na minutę w formacie A4 maszyna bizhub PRO 1200P gwarantuje najwyższą wydajność spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

KONICA MINOLTA Biz Hub C8000

Maszyna cyfrowa Bizhub PRESS C8000, to urządzenie, które pod względem jakości oraz rozdzielczości niemalże dorównuje maszynom offsetowym. Imponująca jest jej szybkość i różnorodność obsługiwanych nośników. Bizhub PRESS C8000 może drukować z prędkością 80 stron formatu A4 na minutę, na papierze do 350 g/m2. Dla usprawnienia Bizhub PRESS C8000 jest dostępny z różnymi modułami wykańczającymi.

Zadowolenie każdego Klienta jest naszym największym sukcesem!

Najważniejszy jest dla nas Klient dlatego w drukarni DG Press do Klientów podchodzimy bardzo indywidualnie i każdy z nich jest traktowany tak samo dobrze.
Obsługę klienta przed i posprzedażową stawiamy sobie na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami